Kiermasz prac wielkanocnych w Domu Kultury w Trąbkach

Od niedzieli 25 marca do soboty 30 marca trwał kiermasz ozdób wielkanocnych. Prace na kiermasz wykonały dzieci z Domu Kultury w Trąbkach i MGOK w Pilawie. Wśród zebranych prac znalazły się pisanki filcowe, kurczaki z wełny, witraże, broszki, ozdoby szklane, jajka wykonane techniką dequpage. Wszystkie wystawione rzeczy, były w bardzo przystępnych cenach, dlatego chętnych było naprawdę wielu. Najdroższa rzecz kosztowała 25 zł, a należy pamiętać, że każda z tych pracy była wykonana ręcznie przez dzieci i młodzież uczestnicząca na co dzień w zajęciach w DK i MGOK. Kiermasz niewątpliwie można uznać za bardzo udany, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup cymbergaja- jest to gra polegająca na odbijaniu krążka okrągłym odbijakiem do bramki przeciwnika, a także na materiały do wykonywania kolejnych, niesamowitych rzeczy.