XXIX Konkurs recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego rozstrzygnięty

11 maja 2012 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Pilawie odbył się XXIX konkurs recytatorski dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego organizowany przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną w Pilawie. W konkursie udział wzięło 30 uczestników, którzy przeszli zmagania na etapie szkolnym, a tym samym zakwalifikowali się do szczebla gminnego. Prezentacje recytatorskie odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie kl. I-III i uczniowie kl. IV-VI. Spośród wszystkich uczestników juri wybrało najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych w Garwolinie. W gronie laureatów znaleźli się: Jan Dusza (kl. III SP w Pilawie), Zawada Kinga (kl. III SP w Puznówce), Dobosz Wiktoria (kl. VI SP w Puznówce) i Foryś Klaudia (kl. V SP w Gocławiu). Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w etapie powiatowym.