Poniedziałek z kulturą w pilawskim MGOK

W ramach projektu OTWARTE DRZWI DO KULTURY, Fundacja „Legalna Kultura” zaprezentowała w miniony poniedziałek, w pilawskim MGOK cykl seansów filmowych, skierowanych do różnych grup wiekowych.

O godz. 8.30 pilawscy gimnazjaliści obejrzeli „Carte Blanche”, kolejnym filmem tym razem dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej był „Robinson Crusoe”. Młodsze klasy PSP obejrzały „Małego Księcia” a o 17.30 dorośli mieli okazję zobaczyć głośną polską produkcję we wspanialej obsadzie pt „Moje córki krowy”. Między seansami odbywały się pogadanki i warsztaty dotyczące współczesnej działalności oraz legalnego dostępu do kultury, skierowane do nauczycieli, zainteresowanych uczniów, młodzieży i dorosłych.