Ewa Nowak – spotkanie autorskie

We wtorek, 6. czerwca w bibliotece pilawskiego Gimnazjum na zaproszenie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilawie  spotkała się z  młodzieżą Ewa Nowak, autorka książek dla dzieci i młodzieży, terapeutka i publicystka . Pani Ewa jest z zawodu pedagogiem-terapeutą. Jej felietony i opowiadania można przeczytać w pismach takich jak „Cogito”, „Victor Gimnazjalista”, czy „Victor Junior”. Autorka prowadzi spotkania autorskie z przekonaniem, iż w każdym  z nich uczestniczy przynajmniej jeden przyszły artysta, co więcej niemal wszyscy obecni mogą odnaleźć się w tej roli poprzez obcowanie z literaturą, ćwiczenie mózgu i rozwój intelektualny. Spotkanie z pilawskimi uczniami przebiegało w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Pani Ewa doskonale potrafiła nawiązać kontakt z młodzieżą. Z dużą dawką humoru opowiadała o sobie i swojej przygodzie z pisaniem. Swoją opowieść często przeplatała scenkami, do których angażowała gimnazjalistów.

Po spotkaniu wszyscy chętni otrzymali autograf i pamiątkową dedykację.

Wszystkie książki Pani Ewy można wypożyczyć w naszej bibliotece! Zapraszamy!