Nocka mam i córek w pilawskiej MGBP

Do odważnych świat należy! O tym przekonały się uczestniczki nocy mamy i córki w pilawskiej bibliotece. Pozwoliły się one zamknąć w bibliotece, by wykonując zadania odnaleźć klucz. Nie było łatwo, tym bardziej, że zadania ukryte były w książkach i należało je znaleźć według wytycznych przekazanych przez bibliotekarki. I tak, mamy i córki wykonały wspólnie plakat, ułożyły i zaśpiewały piosenkę, znalazły „przepis” na idealny dzień spędzony razem a także odegrały  scenki „z życia” mam i córek.  Było pracowicie, kreatywnie i wesoło.
Na zakończenie nocy jedna z dziewczynek odkręcając napój znalazła napis pod korkiem „Wspomnienia się tworzy”. I taka była ta noc. Dla nas na pewno niezapomniana. Za uśmiech i dobre emocje jakie towarzyszyły nam tej nocy serdecznie dziekujemy.
Bibliotekarki