IV tydzień wakacji w DK

Ostatni tydzień upłynął pod znakiem kapryśnej aury, deszcze i burze sprawiły, ze większość zabaw odbyła się wewnątrz naszego Domu Kultury. Przez ostatnie dni zdecydowanie królowały zajęcia origami. Kolorowe kwiaty, pudełka, kule i wiele innych kolorowych, papierowych ozdób tworzyły dzieciaki odwiedzające nas podczas tego tygodnia. Oprócz tego robiliśmy barwne, pachnące mydełka, projektowaliśmy maskotkę Domu Kultury, rzeźbiliśmy ramki na zdjęcia z masy solnej a w piątek, podczas cyklicznych zajęć kulinarnych budowaliśmy słodkie domki z wafli. W następnym tygodniu proponujemy Wam między innymi projektowanie makaty etnicznej, tworzenie makaronowych wazonów, biżuterii ekologicznej oraz filcowych breloczków. Nie zabraknie również muzycznej zabawy karaoke a w piątek zapraszamy Was na słodki, czekoladowy poranek.

bb