„żyję zdrowo i bezpiecznie”

19 listopada w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury odbył się doroczny przegląd form teatralnych, zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przy współpracy Urzędu Miasta i Gminy i MGOK w Pilawie. W bieżącym roku przegląd w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” nosił tytuł” Żyję zdrowo i bezpiecznie”. Udział w przedsięwzięciu adresowanym do szkół z gminy Pilawa wzięły obydwa gimnazja i cztery szkoły podstawowe. Wszystkie szkoły zostały nagrodzone dyplomami oraz czekami na symboliczne kwoty pieniężne.

I miejsce w kategorii Gimnazjum zajęło PG w Trąbkach, II miejsce przypadło w tym roku uczniom pilawskiego gimnazjum. W kategorii szkół podstawowych wygrała PSP w Puznówce, II miejsce zajęły Trąbki, kolejne III miejsce przypadło Pilawie, wyróżnienie otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa w Gocławiu. Wszystkim uczestnikom przeglądu serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.