25. Finał WOŚP w Pilawie

W tym roku już po raz 25., zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pilawski ośrodek kultury po raz kolejny przyłączył się do tej akcji. W niedzielny poranek, 15 stycznia, 21 wolontariuszy wyszło na ulice miasta i gminy, by jak co roku kwestować, tym razem na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W czasie kwesty zebrano do puszek 14 030, 31zł zaś podczas licytacji gadżetów – 1580 zł, co w sumie dało kwotę 15 610,31 zł. Najwyższą kwotę – 2868,42zł. zebrała w tym roku wolontariuszka z Pilawy Aleksandra Rękawek. Szefem sztabu, zorganizowanego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury był Artur Owczarczyk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, strażakom z pilawskiej OSP, sponsorom oraz tym wszystkim, którzy wsparli naszą akcję podczas jubileuszowego, dwudziestego piątego finału WOŚP. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tegorocznej zbiórki.