I tydzień ferii zimowych w MGOK

  Za nami pierwszy, bardzo pracowity, wesoły i walentynkowo „serdeczny” tydzień ferii zimowych. W poniedziałek dzieciaki wykonały techniką quillingową papierowe serca, które zawisły na magicznym drzewie, we wtorek przeniosły się w cień egipskich piramid, uczestnicząc w warsztatach o życiu i obyczajach starożytnego Egiptu, w środę nauczyły się robić na szydełku, wykonały przyjazne łapacze snów i uszyły mnóstwo pluszowych maskotek – kotów (w związku a przypadającym na 17.02. dniem kota). W czwartkowy poranek dzieciaki wzięły udział w profesjonalnych warsztatach muzycznych, podczas których poznały różne instrumenty, tańce polskie i wiele ciekawostek ze świata muzyki, po zajęciach wykonały na sztalugach portrety kolegów a w piątek, pracując w grupach, stworzyły z makaronu, ryżu, kasz, orzeszków, chrupek i innych produktów spożywczych przepiękne serca i mandale.

  Codziennie popołudniami uczestniczyły w grach i zabawach świetlicowych, wzięły udział w karaoke, grały w kalambury i gry planszowe, układały puzzle, grały w ciuciubabkę, głuchy telefon i każdego dnia obowiązkowo bawiły się z chustą animacyjną, która cieszyła się ogromnym powodzeniem.

  Przed nami jeszcze jeden tydzień zimowej laby, podczas którego czeka nas nie mniej atrakcji a wśród nich m.in. w środę 22. 02. zapraszamy dzieciaki na karnawałowy bal przebierańców a w piątek 24.02, na zakończenie ferii, czeka nas wspólny wyjazd do kina na „Balerinę”. Dziękując za liczne uczestnictwo w mijającym tygodniu, serdecznie zapraszamy, bądźcie z nami w kolejnym 🙂 🙂