IV tydzień wakacji w Domu Kultury w Trąbkach

Aż trudno uwierzyć, że minął już czwarty tydzień wakacji.

Czas szybko mija a dzieciaki w trąbkowskim Domu Kultury wciąż spędzają go chętnie i w rodosnych nastrojach.

Podczas ostatnich dni pojawiły się w naszej wakacyjnej galerii trzy mądre sowy; przepiękne, niepowtarzalne wazoniki, zdobione sznureczkami z krepiny, pełne barwnych kwiatów, zabawna, pastelowa kraina śmiechu oraz akwarium – podwodny świat wyobraźni naszych małych i większych podopiecznych – dzieci biorących udział w zajęciach wakacyjnych w naszym Domu Kultury. Jak co tydzień, nie zabrakło również ciekawych zabaw w naszym rekreacyjnym ogródku; integracyjnej, kolorowej chusty, zbijaka, mafii i wielu innych.

We wtorkowe popołudnie zagościł u nas krakowski teatr ART-RE, z interaktywną bajką „Piękna i bestia”, porywając dziecięcą publiczność do wspólnej zabawy.