Jak dogadać się z dzieckiem?

Jak dogadać się z dzieckiem? Rodzicielstwo płynące prosto z serca. Pod takim tytułem  26.10.2013r., w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury  odbyła się konferencja skierowana do rodziców. Organizatorem spotkania było Przedszkole „Puchatkowo”, natomiast współorganizatorem  był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Pilawie.

Konferencje prowadził Wojciech Zacharek- absolwent filozofii i filologii polskiej oraz psychologii społecznej. W swoim wystąpieniu podkreślał jak ważna jest komunikacja i że to ona jest kluczem do prawidłowych relacji zarówno z dzieckiem, jak i  innymi członkami rodziny.

Po wykładzie Młodzież z Klubu Kolesi Ogarniętych Pozytywnie działających przy Publicznym Gimnazjum nr 21 w Otwocku przedstawiła krótki spektakl pt. „Sekret”.  Na zakończenie konferencji odbyło się losowanie nagród, którymi były książki prelegenta.