BNP Paribas Idę do kina 3 lutego w Pilawie

Link do przedsprzedaży online:

Harmonogram projekcji:

14:00 – Sing 2

16:10 – Sing 2

18:30 – Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4

20:10 – Spider-Man: Bez drogi do domu

POKAZY FAMILIJNE

„Sing 2”

Animowany, familijny, komedia, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 110 minut, zwiastun: https://youtu.be/McDrxYQ3qqU

Opis:

Przebojowa, animowana komedia „Sing 2” powróci z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami.

Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki-Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła.

Buster (zdobywca Oscara® Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa-w tym świnka Rosita (głos zdobywczyni Oscara ® Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji-Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka-lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi.

Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

KINO DLA WSZYSTKICH:

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”

Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 96 minut, zwiastun: https://youtu.be/EdnpGTXKUKw

Opis:

Kontynuacja kultowej komedii, którą pokochały miliony Polek i Polaków!

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

NAJWIĘKSZY HIT ŚWIATOWYCH KIN

„Spider-Man: Bez drogi do domu”

Akcja, science-fiction, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 148 minut, zwiastun: https://youtu.be/73-v4Uz24sk

Opis:

Największy hit 2021 roku! Do zdetronizowania ostatnich przygód Jamesa Bonda potrzebował niecałych dwóch tygodni. Prawie pół miliona widzów w Polskich kinach w ciągu trzech dni, ponad miliard dolarów wpływów w kinach na całym świecie. Ten film po prostu trzeba zobaczyć!

Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy.

Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum.

Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.

UWAGA! WAŻNE WYTYCZNE PANDEMICZNE

1. Wszyscy nasi pracownicy przez cały czas nosić będą strój zasłaniający nos i usta
  2. Szczegółowy regulamin dla widzów:

a)      widzowie nie mogą mieć więcej niż 37 stopni Celsjusza

b)      aby uczestniczyć w pokazach, będą musieli też zasłonić usta i nos na sali

c)      i zdezynfekować dłonie przed wejściem do Domu Kultury

1. Bilety będą sprzedawane na 30% miejsc na sali, pozostałe 70% biletów dostępne będzie dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid
  2. Odstępy między seansami będą dłuższe, abyśmy zdążyli nie tylko sprzątnąć salę, ale również ją zdezynfekować i wywietrzyć