I Gminny Dzień Dziecka

Mimo kapryśnej i niezdecydowanej aury, impreza z okazji Dnia Dziecka udała się znakomicie.

Na długo przed 14.00 – planowanym rozpoczęciem programu – dzieciaki gromadziły się przed Halą MOSiR,  gdzie przeniesiono imprezę z wcześniej zaplanowanego Stadionu Miejskiego.

Na niedzielne popołudnie, 2 czerwca, pilawski Ośrodek Kultury, przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, OSP Pilawa oraz KPP Garwolin, zaplanował dla dzieciaków moc atrakcji, wśród których nie zabrakło wyśmienitej zabawy z clownami Ruperthem i Ricco, pokazów strażackich i policyjnych, występów scenicznych w wykonaniu przedszkolaków i dzieci ze szkół gminy Pilawa.

Podczas imprezy można było obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego, porozmawiać z wędkarzami z Pilawskiego Koła Wędkarskiego, poznać skautów Europy. Pracownice MGOK tym razem przygotowały dla dzieci balonowe cuda i malowanie buziek, wciąż cieszące się niesłabnącym powodzeniem u dzieciaków. Impreza zakończyła się dyskoteką na placu przed Halą MOSiR. Na szczęście dzieci i organizatorów pogoda przez te kilka niedzielnych, popołudniowych godzin spisała się całkiem nieźle 🙂  Wszystkim dzieciom i dorosłym, zaangażowanym w organizację imprezy serdecznie dziękujemy. Organizatorzy