III tydzień wakacji w DK w Trąbkach

Podobnie jak w poprzednich tygodniach, „wakacyjny” Dom Kultury w Trąbkach tętnił życiem, codziennie odwiedzało nas mnóstwo dzieciaków, które uczestniczyły w ciekawych zajęciach.  W mijającym tygodniu szkicowały portrety, projektowały bajkowe skrzydła i świecące słoiki oraz tworzyły obrazy z papierowych kółeczek, . Podczas piątkowego  poranka układały owocowe kompozycje, Codziennie, po południu były zajęcia teatralne, recytacje wierszy, ogródkowe zabawy z chustą animacyjną i wiele innych atrakcji, w środę odwiedził nas krakowski teatr Art.-Re, z interaktywnym spektaklem pt „Cyrkowe wyczyny clowna i dziewczyny”.

Od początku wakacji odwiedziło nas już 118 dzieci.

Zapraszamy serdecznie na kolejne zajęcia już od poniedziałku, będziemy wspólnie pisać bajkę, eksperymentować ze smakiem, budować waflowo – czekoladowe domki, oraz uczestniczyć w wielu innych zabawach, konkursach a nawet mini olimpiadzie sportowej :).

Beata Bylinka