III tydzień wakacji w pilawskim MGOK

III tydzień wakacji w pilawskim Ośrodku Kultury upłynął w radosnej, twórczej atmosferze. Nie zabrakło atrakcji dla każdego, kto zdecydował się w nim nas odwiedzić, była kolorowa papieroplastyka, fruwały cekinowe motyle, dzieci sypały pastelowe mozaiki z kolorowej soli. We wtorek poznały kulturę Stanów Zjednoczonych a w środowe południe odwiedził nas klown z dziewczyną, z krakowskiego teatru Art.-Re, dzięki którym dzieciaki poznały mnóstwo magicznych, cyrkowych sztuczek. Gabrysia Włastowska – mieszkanka Pilawy pokazała dzieciom jak posługiwać się językiem migowym, by w przyszłości łatwiej porozumieć się z osobami niesłyszącymi a popołudniami podczas scenicznych występów, dzieciaki recytowały wiersze znanych, lubianych poetów.

Tradycyjnie już zapraszamy do nas na kolejny, IV już tydzień wakacyjnych zajęć, przygotowanych specjalnie dla Was w naszym Ośrodku Kultury. Będzie jak zwykle, miło, kreatywnie i wesołoSmile.

Beata Bylinka